SLEVA 30% NA VŠE s kódem: NEBE30. Udělejte (si) RADOST hned 2x.

PÁNSKÉ PLAVKY CALVIN KLEIN

Pánské plavky prodáváme kvalitní a prověřené světové značky, které lidé milují po celém světě. Plavky by měly být kvalitního materiálu a zpracování, časté namáčení, praní a sušení či v létě slunění plavky dostávají opravdu zabrat a je potřeba se o ně starat více, než např. o běžné tričko - což naše plavky splňují a dostáváte na ně samozřejmě záruku 24 měsíců. Pánské plavky vám prodáváme za nejnižší možné ceny, jelikož dodržujeme doporučené ceny našim dodavatelem a zbytečně ceny nenavyšujeme. Nakupujte Pánské plavky levně na Modninebe.com Pokud by se stalo, že Vám plavky prostě nesednou, nebo se např. nelíbí můžete nám je vrátit do 14 dnů. 

Pánské plavky nabízíme: Nohavičky, šortky, slipy a další. U nás e-shopu Modninebe.com si vybere každý. Výhodou Pánských plavek je ta, že je možné si je vzít např. i k tričku jako šortky a nikdo nic nepozná - muži často kombinuji plavky s tričkem. 

Pokud chcete na e-shopu Modninebe.com ušetřit, zavítejte do sekce SLEVY a plavky si pořiďte se slevou, která se prostě vyplatí. Jedná se o Pánské plavky např. z minulé kolekce, nebo plavky, které máme již po 1ks od každé velikosti a tyto kousky prostě musí pryč! 

3 položek celkem

Doporučujeme dokoupit