PÁNSKÉ PLAVKY

Nejprodávanější

Calvin Klein pánské plavky MEDIUM DOUBLE WB / modré
1 890 Kč –37 %
Původně: 1 890 Kč  (–37 %)
1 199 Kč
Calvin Klein plavky MEDIUM DOUBLE WB - černá
1 890 Kč –37 %
Původně: 1 890 Kč  (–37 %)
1 199 Kč
Calvin Klein jeans plavky - černá
1 090 Kč –36 %
Původně: 1 090 Kč  (–36 %)
699 Kč
3 položek celkem
Pánské plavky prodáváme kvalitní a prověřené světové značky, které lidé milují po celém světě. Plavky by měly být kvalitního materiálu a zpracování, časté namáčení, praní a sušení či v létě slunění plavky dostávají opravdu zabrat a je potřeba se o ně starat více, než např. o běžné tričko - což naše plavky splňují a dostáváte na ně samozřejmě záruku 24 měsíců. Pánské plavky vám prodáváme za nejnižší možné ceny, jelikož dodržujeme doporučené ceny našim dodavatelem a zbytečně ceny nenavyšujeme. Nakupujte Pánské plavky levně na Modninebe.com a udělejte si radost hned dvakrát! Pokud by se stalo, že Vám plavky prostě nesednou, nebo se např. nelíbí můžete nám je vrátit do 14 dnů. 

Pánské plavky nabízíme: Nohavičky, šortky, slipy a další. U nás e-shopu Modninebe.com si vybere každý. Výhodou Pánských plavek je ta, že je možné si je vzít např. i k tričku jako šortky a nikdo nic nepozná - muži často kombinuji plavky s tričkem. 

Pokud chcete na e-shopu Modninebe.com ušetřit, zavítejte do sekce SLEVY a plavky si pořiďte se slevou, která se prostě vyplatí. Jedná se o Pánské plavky např. z minulé kolekce, nebo plavky, které máme již po 1ks od každé velikosti a tyto kousky prostě musí pryč! 

Doporučujeme dokoupit