ROUŠKY

Ručně vyráběné roušky Vám s láskou dodá e-shop www.modninebe.com

Tyto roušky jsou vyrobeny s ohledem na zdraví a také jako módní doplněk, který i sluší. 

Roušky proti virům a bakteriím jsou dnes těžko sehnatelné, proto se spousta českých švadlenek pustila do šití základních roušek, které vám mohou pomoci překonat tuto těžkou situaci. Do roušek / pod roušky si lidé vkládají také např. sáčky od vysavačů, sáčky (filtry) do kávovarů, obyčejné papírové kapesníčky a další. 

Naše roušky jsou velmi snadno nositelné, mají totiž našité gumičky, které jsou příjemné za uchem a je snadné je sejmout a očistit od možných bakterií a virů. Pokud by gumičky byly pro někoho velmi krátké, stačí je vyměnit či povolit uzlík, který je schovaný v tunýlku roušky. 

Roušky pereme na 40 stupňů a přežehlíme či napaříme napařovací žehličkou (přes rubovou stranu, abyste nepoškodili případnou módní aplikaci). Lze také stříkat antibakteriálním sprejem, který lze koupit na různých e-shopech či v lékárnách. Je to nejrychlejší dezinfekce.

Rouška není jen ochranný prvek ale i módní doplněk. Roušky vyrábíme DVOUVRSTVÉ z bavlněné směsi - uvnitř je netkaná textilie, která zvyšuje její účinnost proti nežádoucím vlivům. Rubová vrstva je ze 100% bavlny, která je příjemná pro vaši pokožku. 

Tato rouška je na více použití. 

Doporučujeme dokoupit